Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerbiai kávét hol lehet...

Wutanfall kérdése:

Szerbiai kávét hol lehet venni Magyarországon? Ilyenekre gondolok, mint a Zlatna C Kafa, a Grand Gold, Doncafe. Ezek nem eszpresszó típusú kávék, hanem ún. török kávék. Korábban kóstoltam Szerbiában és nagyon ízlett.

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok jóval biztatlak. Járok KGST-piacra, de ami élelmiszer ott van az szinte mind ukrán de főleg lengyel. Szerb akármit nem is igen láttam még.
2019. aug. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
A felsorolt kávék Szerbiában a legapróbb vegyeskereskedésekben megvásárolhatóak. Ha az ember átjut a határon, az első útba eső kisboltban meg lehet venni ezeket a termékeket. Ebből adódik, hogy ha a kedves kérdező esetleg nem lakik túl messze a határtól, könnyen hozzájuthat a kávékhoz. A másik módszer esetleg az lenne, ha az oly szép számban Magyarországon tanuló szerbiai diákokkal felvenné a kapcsolatot, akik zöme hétvégén hazajár. Köztük biztosan lennének olyanok, akik nagyon szívesen, akár heti szinten leszállítanák a kívánt mennyiséget a felsorolt kávékból. Sajnos Magyarországon nem hinném, hogy ezeket a termékeket meg lehetne vásárolni, én személyesen még nem találkoztam velük és tudomásom szerint, nincs is belőle kiszállítás Magyarországra, mint ahogyan más szerbiai termékekből sem nagyon.
2019. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rendelni talan lehet, de torok kavek is kaphatok itthon
2019. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 edemsmith válasza:

Szia!


Ha még aktuális a kérdésed, leírom a tapasztalataimat. Többször is voltam Szabadkán a piacon, direkt kávéért és dzsezváért (kávéfőző) mentem. C kafa kávét 400 forintért vettem. Érdemes oda egy kis kirándulást szervezni, szerintem tök jó élmény, kizárólag a pljeskavicáért is hajlandó lennék odáig elmenni. Ha más típusú kávé is érdekes számodra, akkor Budapesten elég sokféle megtalálható a Dubai Szupermaketben (Rákóczi út 22.), én most a török Mehmet Efendit használom, de egyebek mellett mindig van bosnyák Zlatna Dzezva is.

2022. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!