Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fasírt sütéstől étel szagú...

Fasírt sütéstől étel szagú lesz a ruha?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Attól fugg hogy sutod
2017. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Halpucolástól pedig halszagú.
2017. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sok étel készítésétől olyan szaga lesz a ruhának, hajnak.

Ki kell mosni.

2017. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát, amennyiben bő zsiradékban készül a tűzhelyen,(ahogy általában a legtöbb háztartásban szokott) akkor igen, ha berakod a sütőbe, akkor nyilván nem.
2017. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4: Egy töltött káposzta pl. nem bő zsiradékban készül, nem sül, és mégis lehet érezni a konyhában, és a ruhán is. És még ezer ilyen van.
2017. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a ruha a haj is átveszi bizonyos ételek szagát/illatát. Én nem főzök utcai ruhában, de hajat azért nem mosok minden főzés után.

A friss levegőn teljesen kimegy belőle, senki sem mondta még, hogy a hajamról megállapította volna, hogy mit főztem.

Ha valaki mégis gyorsan süt/főz valamit,nincs ideje előtte átöltözni, ne menjen abban a ruhában legközelebb sehova, hanem mossa ki. Ilyen egyszerű, szerintem :)

Amúgy a kérdés túl egyszerű ahhoz, hogy korrekt választ lehetne adni.

Minden az adott helyzettől, körülményektől is függ.

2017. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké értem. Nekem a lényeg hogy nem kéne kiteregett ruhákkal egy légtérben sütni.
2017. dec. 13. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütni csak egy bizonyos helyen lehet, viszont a szárítót millió más helyre lehet tenni a lakásban, vagy ha van erkély, terasz, kert, akkor most akár kint is lehet.
2017. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös, ez tiszta sor, én sem úgy értettem, hogy csak a bő zsíradékban sült étel szagát veszi át a ruha, vagy a helység/lakás, ecetera. Azt kizárólag a fasírt esetére írtam, mivel a kérdező azt kérdezte. Ha egészben betolom a sütőbe akkor nem nagyon lesz olyan szagú a ruhám (pláne ha ott magára hagyom) de ettől függetlenül sem nagyon teregetnék abba a helyiségbe, ahol főzök éppen, márpedig úgy fest a kérdése ilyen esetre vonatkozott.
2017. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kiteregetett ruha bizony átvesz minden szagot.

ha szárító van, valóban lehet máshova is helyezni, konyhaajtót főzés közben becsukni, a probléma meg van oldva.

De gyanítom,hogy valami közös lakásról lehet szó, ahol a sütő és a mosó/teregető személy nem ugyanaz. Persze lehet, hogy tévedek,de mindenre lehet megoldást találni, csak akarni kell.

2017. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!