Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell töpörtyűbőrből...

Hogyan kell töpörtyűbőrből chipset csinálni?

Figyelt kérdés
A lényeg. Valamelyik nap a kollégám hozott az irodába egy tányér chipset, külsőre úgy nézett ki mint a burgonyaszirom csak sötétebb barna volt a színe. Megkóstoltam, nem tudtam mi az. Azt mondta, hogy a töpörtyűbőrt betette a mikróba 2-3 percre és attól sült így meg. Csinálta már vki más is?

#töpörtyűchips
2015. febr. 1. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Takarékos ember lehet a kollégád. Börös töpörtyüböl kieszegeti a töpörtyüt, a rághatatlan maradékot megmikrozza neked?
2015. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de komoly ez a kérdés? Idézlek: "Azt mondta, hogy a töpörtyűbőrt betette a mikróba 2-3 percre és attól sült így meg."
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Becixxx ***** válasza:
A szalonnabörkéről el tudom ezt képzelni, de még darabolás előtt hántják le a szalonnáról és keményre sütik, akkor lesz ropogós.
2015. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen bőrkéből lehet, én olyat láttam tv-ben pár napja, hogy a fazon leszedte a halbőrt miután megsült a hal, aztán serpenyőben hasonló chips szerű dolgot sütött belőle pár perc alatt. Valószínűleg mikroban is működik ugyanez.
2015. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!