Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A mézeskalácshoz készült...

A mézeskalácshoz készült mázat lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2 hete csináltam mézeskalácsot(kipróbáltam a receptet) és a hozzá készült tojásfehérje+porcukor máz sok lett...betettem a fagyasztóba.Ha felolvasztom lehet még használni,vagy dobhatom ki?Előre is köszi a válaszokat.

2014. dec. 17. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam, de a tojás fehérjét évek óta fagyasztom, és kiolvadás után tökéletesen használható.

Érzésem szerint a máznak sem lesz baja - meg egész biztso nem romlik meg -, esetleg túl sürü lesz és amitt nehezebben használható. Ebben az esetben pici - de tényleg pár csöpp - vízzel higítanám.


Mielött kipróbálod, hoyg müködik-e, semmi esetre se dobd ki.

Meg majd írj vissza, hogy mit tapasztaltál.

2014. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megromlani egész biztos nem fog olyan értelemben, hogy megbetegdnétek töle, de lehet, hogy az állaga változik.


Ebben az esetben ha nagyon besürüsödne, nagyon pici hideg vízzel át kellene verni, ha meg folyékony, akkor elöször alaposak kikeverni újra, ésetleg kis porcukor hozzádaásával.


Sok sikert.

2014. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!