Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kis kerek kerámia formákban...

Kis kerek kerámia formákban (9x4cm) miket tudnék sütni? Szuflé és pudingon kivül, mit készíthetnék még benne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer a muffin formába ilyet csináltam, szerintem ezt kipróbálhatod:

kibéleltem bacon-nel, majd tettem bele mozzarellát, csirkemellet és paradicsomot meg persze fűszereket. Ez megsült, krumplipüré mellé tálaltam.

2010. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Süthetsz benne kuglófokat is.
2010. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első,ilyesmit muffin formában már én is csináltam..Söt,ha már itt járunk..haátha kipróbálod..Baconnal,vagy bármilyen sonkával kibélelsz muffinformát,ütsz bele tojást,és úgy sütöd meg..Nagyon guszta ham and eggs lesz belőle..

Kedves második..Köszönöm!Bár kuglóf formám van..de ezekben az edényekben nem lenne olyan mint a kuglóf..:-)

2010. jan. 15. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
en a tiramisut ebben adagolta ki nagyon szépen néztek ki.
2010. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!