Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek ez finom lenne? :...

Cindy Luu kérdése:

Szerintetek ez finom lenne? : Krumplis tészta, rá tejföl, esetleg tejszín, sajt, és ezt be a sütőbe. Szerintetek kipróbáljam? Esetleg valami ötlet még emellé?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Egy próbát megér. max máskor nem csinálsz ilyet.

A krumpli, a tészta, a tejföl, sajt más összetételben is része tepsis kajáknak, szerintem ez sem lesz rossz.

2014. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Annyit változtatnék rajta, hogy a paprikás krumpli stádiumban a burgonyán sokkal több levet hagynék, a tésztát pedig max félig főzném meg, vagy még annyira se.

Így a sütőben összesülve fő készre, ott dagad meg, és felissza a burgonyáról a levet.


Ha készre csinálod a krumplis tésztát, és úgy sütöd még meg, akkor könnyen túlfőhet a tészta, kb kenhető állagúra főhet és egy szétfőtt massza lesz belőle.


Mellé meg nem csinálnék semmit . Jó hideg kovi ubi, és kész. :)

2014. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Mi a krumplistészta maradékot tepsiben szoktuk megmelegíteni. Nem fő az szét, sőt, inkább sül, pirul, az alja is finom sült lesz, lapáttal kell alányúlni, átfordítani.

Ha valaki ezt még tejföllel sajttal felturbózza rossz nem sülhet ki belőle.

Ebből a tejszínt én kihagynám.

Viszont, egy pár karika finom kolbásszal is megszórnám még a tejföl előtt.

2014. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző!

De mondjuk pont ettől más, mert így nem pirul az étel, legfeljebb a felülete, belül begőzölődik, nem gyengén!

Tejföllel, sajttal lefedve, kavargatás nélkül nagyon is szétfő.

2014. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+szalonna
2014. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tejszín nélkül. jóó 5let.

Férjem a gázon melegíti lábosba a maradékot. mármint krumplis tésztát. Pörzsöt / kérget kap. Sztem finom.

Ezt át szoktam neki adni... csinálja ő...

2018. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!