Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet porcukrot keszite...

Hogyan lehet porcukrot kesziteni hazilag? Gondolom ledaralni a kristalycukrot, de mivel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Darált porcukorból csak hasonlót kapsz, mint a porcukor, de a porcukorban vannak más adalékanyagok is.

Egyébként kávédarálóval le tudod darálni.

2013. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
* darált kristálycukorból
2013. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Amugy epp az adalekanyagok miatt kellene, mivel liszterzekeny van a cdaladban.
2013. aug. 3. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Kávé vagy mákdarálóval olyan finomra darálod, amilyenre akarod.
2013. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért, a gyáriban van glutén?

Ez érdekes, nem gondoltam volna.

Azt tudtam, hogy van benne valami csomósodás gátló, meg hogy nem mind egyforma, de hogy glutén lenne benne, ez meglepő. Minek rakják bele...?!

2013. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, miert. Amikor kiderult, az orvos figyelmeztetett, hogy a porcukorral vigyazni kell.
2013. aug. 3. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a régi kávédaráló vált be. nem is veszek porcukrot. egy kis munka megéri, mert sokkal olcsóbb így.

a gluténról még én sem hallottam porcukorban, eléggé meglep.

2013. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy a közönséges mokkacukrot zacsiba rakod, és húsklopfolóval törsz belőle porcukrot!
2013. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!