Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van olyan tanfolyam, ahol...

Van olyan tanfolyam, ahol csak az ételek szépen tálalását tanítják? Esetleg a neten van erről valami oldal, hogy hogy kell szépen tálalni?

Figyelt kérdés
Csak hobbi lenne, ezért nem akarok egy egész szakácstanfolyamon részt venni

2012. szept. 19. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a paprikatévén láthatod mindig, hogy hogy néz ki a késztermék ízlésesen tálalva. bármelyik műsorát nézed.
2012. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Antikváriumban vagy könyvesboltban biztos találsz albumokat. Van pl A szépen terített asztal/Siklós Olga/Talán az aukciós oldalakon is felleled ezeket.
2012. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul írtam le a kérdést. Én az ételt akarom gusztusosan tálalni a tányéron :)
2012. szept. 19. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vgyok, én elhiszem amit írsz,és, hogy főzni is tudsz de ha látod, akkor tudsz ötleteket meríteni. ezért ajánlottam a paprikatévét.
2012. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanfolyamról nem tudok, de könyves boltban vagy könyvtárban van erről szoló könyv rengeteg illusztrációval.
2012. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!