Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért nem jön ki a jégkocka...

Miért nem jön ki a jégkocka tartóból a jég? ha ki is jön akkor széttörik, és darabokban, bulira készülünk és olyan formájú a tartó hogy épp az lenne a lényege!

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam csinálni, ha nem akar kijönni, hogy a jégkockákkal lefelé fordítom a tartót, alárakok tálcát és a mosogatóban hideg vizet folyatok a tartóra. Attól meglazulnak és kipotyognak.
2009. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megpróbálom:)
2009. júl. 29. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is mindig ez volt a problémánk,ha meg sikerült egybe kivenni a jégkockát akkor meg széttört a tartó:(

Aztán találtunk szilikonosat,ez sokkal jobb,könnyen ki lehet venni,nem esik szét meg semmi.Nekünk sima kocka alakú van,de biztos lehet kapni más formájút is!

Jó bulizást!

2009. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Mi is szilikonosat vettünk, abból azonnal kipottyan, ahogy megnyomod :) Nekünk gyümiformájú van, nagyon buli :)


Jó partyzást :)

2009. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kössszii mindenkinek, vettem volna szilikonosat, csak épp ebben a formájúban nem volt csak műanyag
2009. júl. 29. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartsd 5-10 mp-ig a forró víz alá nekem úgy mindig kijön, a hideg vízzel meg várnod kell egy idegeid h kijöjjön.
2009. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!