Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Coffee art. Hogyan, milyen...

Coffee art. Hogyan, milyen kávéból?

Figyelt kérdés
Biztos hallottatok már róla. Vagy ha nem, keress rá: coffee art. Szerintem gyönyörű és ötletes. Én is kipróbálnám, csak nem tudom, milyen kávét készítsek, és az a fehér hab? És az a barna valami? Az mi? Vagy ha valaki már próbálta, kérem, adjon tippeket! Köszi :D
2009. jún. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A barna valami általában fahéj, vagy kakaópor illetve kakaó szirup.

Az, hogy milyen kv az nem befolyásolja.

Jó minőségű tejhab kell rá, hogy meg tudja tartani.

De nem gondolom, hogy egy laikus egy képet meg fog tudni csinálni egy cappucino tetejére.

2009. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én már kisérleteztem vele, több, kevesebb sikerrel.

Nagyon kemény tejhab kell és ami a legjobb volt, az nem a gőzölt hab, hanem amit azzal a fel-le nyomogatós, húzogatós tejhabosítóval csináltam. Én csokiszósszal csináltam, de nem lett olyan extra.

Ezt viszont nézd meg!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=gjvwPhN7EBs

2009. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen... na most megtámadom a konyhát :D
2009. jún. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!