Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit tegyek azzal a kefirrel...

Mit tegyek azzal a kefirrel aminek nem ízlik az íze, nem járt le a szavatossága/még/!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szereted a kefirt, akkor dobd ki inkább! Attól, hogy nem járt le a szavatossága, még lehet romlott!
2011. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok van belőle,vagy csak ez az egy ?
2011. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De mitől nem ízlik? Valami furát érzel, mintha el volna romolva? Vagy csak egy más fajtáról van szó amit nem szeretsz..Mindegy, zúzzál bele fokhagymát és csinálhatsz sok mindent: szalmakrumplihoz, vagy rakott krumplihoz, páchoz húsokhoz, szószt..stb.
2011. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy, hogy nem volt lejárva, de romlott volt. Egy kefír nem olyan drága, nem éri meg, hogy emiatt ülj napokig a vécén.
2011. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát szeretem a kefírt és ettem olyat aminek nem ilyen volt az íze.5db van,ennek olyan savanykás az íze azt hiszem:-D.de ha csinálok belőle valamit,akkor nem fogom érezni azt az ízt?

2011. febr. 28. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy rakott krumplit, tegyél beele fokhagymát is, + kolbászt, tojást..stb. és ejsze nem lesz oan rossz.
2011. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm,sztem neki is állok.nem szeretném ha kárba veszne.
2011. febr. 28. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
csinálhatsz belőle bögrés-kefíres édes sütit, vagy kefíres lángost ist. ki ne dobd.
2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én inkább kidobnám az 5 kefírt, mint egy nagy lábos rakott krumplit (a rossz ízű kefír miatt)
2011. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén mikor kivettem a hűtőből a doboza olyan furi volt mintha összeakart volna menni.és kidobtam pedig majdnem neki álltam és igaza van az utsónak.köszike a választ
2011. febr. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!