Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házi, ízesített joghurthoz...

Házi, ízesített joghurthoz eritritet, gyúmölcsöt stb. a készhez keverjem hozzà, vagy mehet a fermentálálás előtt is?

Figyelt kérdés
Kenyérsütőben kezdtem el magamnak joghurtot készíteni. A natúrral nincs gondom, de a gyümissel tanácstalan vagyok.
jún. 23. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván utána.
jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
68%
Abból kiindulva, hogy az eritrit nem megfelelő a kelt tésztákhoz, nem futtatja fel az élesztőz, arra következtetek, hogy a fermentálást is akadályozza. Tehát utána.
jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha a natúr joghurt megy,akkor az ízesített is.Hiszen csak annyi az egész,hogy a kész tiszta joghurttal összekevered a kívánt gyümölcsöt,mézet és egyebeket.Aztán kész.Ennyi.
jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Remek. Csak nem pont ezt kérdeztem.
jún. 23. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

4


"a készhez keverjem hozzà, vagy mehet a fermentálálás előtt is?"


Nem ezt kérdezted?Ezt tőled idéztem.

jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, pont azt kérdezted, amire a hármas válaszolt is :D
jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hármas úgy érti, hogy utólag ízesítsem, ne előre? Ilyen értelmü választ már két órával korábban kaptam.
jún. 23. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Hát,akkor kaptál két azonos értelmű választ a kérdésedre.De akkor legyen egy harmadik is:



"Bár magában is finom, azért egy kis lekvárral, vagy friss gyümölccsel, kevés mézzel messze lekörözi a bolti ízesített verziókat – és tényleg csak az van benne, ami szükséges. Előre viszont ne kutyuljuk be, magában sokáig eláll a joghurt, de ízesítve – az erjeszthető cukortartalomnak köszönhetően – már könnyen felüti a fejét a penész, élesztőgomba vagy bármi más szennyező is..."

[link]

jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké, akkor csak ahhoz adok gyümit, amit éppen megenni készülök (8 deci fér a tartályba, az nekem 3-4 adag).


Köszi!

jún. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!