Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a Casu marzu-t?

Szeretitek a Casu marzu-t?

Figyelt kérdés
Vagy aki még nem evett: megkóstolnátok?

2019. jún. 11. 15:27
 1/3 anonim válasza:
A neve után döntsünk ?
2019. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Nem szeretem ha az étel amit megeszem él, vagy haldoklik...

Egyébként is undorító a kinézete és a szaga is.

Ezért soha nem enném meg.

2019. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés úgy hangzik, mint ha minden 100. Magyarországon élő ember közül legalább egynek lehetősége lenne eljutni Szardíniára csak azért, hogy nyüves sajtot ehessen.

(Mondjuk máshol - pl. Korzikán - is készítenek férges sajtot, de a Casu marzu mégis közismertebb.)


Engem érdekelnek a bizarr és extrém ételek ezért én megkóstolnám, de lehetőleg legyen a kezem ügyében valami erős tömény is mellé, ami tompítja az érzékszerveket (ugyanis a sajtnak borzasztóan csípős szaga és erős íze van, ami elsőre durva élményt jelenthet).


Főleg azért is kipróbálnám, mert az egyik általam legjobban kedvelt sajt, a sajt-atkák rágta mimolette: https://www.youtube.com/watch?v=MEGCH8W-EEU

2019. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!