Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nutellások! Ti miért szeretite...

Nutellások! Ti miért szeretitek a Nutellát? Csak márka miatt, vagy íze végett?

Figyelt kérdés

Amikor gyerek voltam és alkalmanként vettek a szüleim mogyorókrémet, akkor mindig az olcsót tudtuk megvenni (kakaó ízű mogyorós krém, vagy a csíkos fajta).

Én azokkal tök jól el voltam.


Egyszer mentünk osztálykirándulásra, és mindenkinek kellett valamit vinnie (valaki száraztésztát hozott, valaki tojást, valaki mosogatószivacsot stb.)

Emlékszem, nekem Nutellát írtak a listára.

Anyuék akkor vettek először Nutellát.

Elvittem osztály kirándulásra, ahol nekem sajnos nem maradt belőle semmi.


Most már keresőképes, felnőtt ember vagyok, régi nosztalgiázásból venni akartam a minap mogyorókrémet.

A boltban viszont nem a megszokott csíkosat vagy sajátmárkás kakaós kencét tettem a kosárba, hanem egy kis üveg Nutellát.


Puding próbája, kenyérre sem kentem, mokkáskanállal belekanalaztam és megkóstoltam a világhírű márkát.


Hát mit is mondjak... Nem vagyok tőle elragadtatva. Egyáltalán nem ízlik. Eddig (talán féltékenységből?) mindig azt mondtam az osztálytársaimnak, akik Nutellás kenyeret hoztak tízóraira, hogy "minek a drága vacak, az olcsóbb is ugyan ilyen!".


Most rájöttem, hogy nagyon nem :D De nem pozitív értelemben.


Ti mit gondoltok?

Nutella vagy olcsó krém?


2017. dec. 18. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Mi mindig az olcsó kakaós krémet vesszük, ha veszünk.

Sose vettünk nutellát, mert nagyob drága. De nekem a sima olcsó is nagyon bejövős:D

2017. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem, egyszer kóstoltam olcsót. Az borzalmasan rossz volt, a Nutella pedig nagyon finom. Ma már nem tudnám megenni, mert borzalmasan cukros, de majd csinálok sajátot és az is finom lesz, mert nem fogom kisajnálni a belevalót.


Kakaós mogyorókrémhez minőségi alapanyag kell, az nem működik olcsón, viszont ízlések és pofonok, ugye.

2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsó kakaós mogyorós krém és a Nutella közt elég nagy különbség van. Főleg a mogyorós ízélményben. De ez csak akkor derül ki, ha frissen megbontva előbb eszel az olcsó mogyorós krémből, utána közvetlenül a Nutellából.

Az összes memóriánk közül az ízmemóriánk a legrosszabb, legmegbízhatatlanabb.


Ha van sok dugi pénzem, Nutellát veszek.

Hó végén, ha már kevés van, bizony én is kakaós mogyórós olcsó krémből csinálom a gyerekeknek a "Nutellás gombócot" - amit nagyon kedvelnek.

2017. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szeretem

De fél évente egy üveggel veszek és ennyi.

Általában vizsgaidőszakban.

2017. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van otthon harom elrakva, mert kaptam oket, de ragondolok h mennyi kcal es nincs kedvem hozza. Amugy se vagyok edesszaju, de ha vmi csokisat csinalok akkor jo lesz belekeverni, ugy finomabb. Nekem jobban bejon mint az olcso, bar annyit nem er amennyiert boltban lehet venni az tuti.
2017. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!