Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szóltak hozzá, hogy a vaj...

Mit szóltak hozzá, hogy a vaj ára egy hét alatt 200 Ft-tal drágult?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A tejföl már jelentősen drágább, mint kb 2 hete, valószínű a habtejszín is, de azt nagyon ritkán veszek,így még nem futottam bele.
2017. aug. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Döbbenetes. Nagyon durva áremelés. Ma éppen a tejföl mert tegnap elfelejtettem venni és eddig nem is nagyon figyeltem. 770 Ft lett a nagy vödrös és nem is a legjobb minőség.

Most is azt mondják ,hogy nincs infláció?

2017. aug. 12. 12:20
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Akik töröltették a szakmailag hiteles válaszomat, nagyon köszönöm. Senkit sem sértettem meg, csupán arra utaltam, hogy mi a valós helyzet a tejipari ágazatban, de nyilvánvaló, hogy minden "belügyet", "stratégiát" nem tárhatok fel, ez abszolút etikátlan lenne.

A általam tisztelt moderátort sem értem, hogy mi kifogást talált a válaszomban, de Ő tudja...

Én ugyanúgy vevő/fogyasztó is vagyok, és mélyen megértem

azokat, akik felháborodnak a drasztikus áremelésen.

Természetesen jócskán befolyásolja az inflációs rátát, de

ezt nem biztos, hogy a KSH is be fogja ismerni...

Le lehet pontozni, fel lehet jelenteni, a valóságot nem lehet megváltoztatni.

2017. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a valóságot sokan nem akarják elfogadni.

Nem tudom kinek kellene a tyúkszemére lépni, hogy valami változás jöjjön, de ez már egy másik kérdés lenne.:C

2017. aug. 13. 07:04
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Úgy látszik sokan azt hiszik, hogy az enyémre XD.Pedig semmi közöm az áremelésekhez, ezekről magasabb szinten döntenek.De most úgy tűnik én vagyok a bűnbak, illetve marha, hogy hozzászóltam a kérdéshez.
2017. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Bűnbak Idény"

Bugs Bunny :)

2017. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!