Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha egy hónapig csak egyféle...

Ha egy hónapig csak egyféle ételt ehetnél, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 19:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
100%
Pizza
2017. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Dinnyet kenyerrel :))

Nem konkret etel, ds ellennek vele!! Imadom

Parom rantott hust enne petrezselymes krumplival

2017. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Laylah ***** válasza:
100%
Grillezett fűszeres csirkemell rizzsel, mexikói zöldségkörettel, savanyú ubival/őszibarackbefőttel :)
2017. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Sushi - és köszönet az érdekes kérdésért!
2017. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Először a töltött káposzta jutott eszembe, most inkább a milánóira hajlok, rizstésztával. Vagy talán inkább a chillis bab. Rizzsel vagy anélkül. Mikor hogy. Egészségi oldalról megközelítve talán ez lenne a legelőnyösebb. Mellesleg ebből még sosem sikerült annyit főzni, hogy megunjam mielőtt elfogy. Pedig ettem már nem egyszer napokon keresztül. Jó, tudom, napokon keresztül vagy egy hónapig, nem ugyanaz.
2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,hogy szite mindenki főttet írt,egy saláta,egy francia saláta,egy dinnye kenyérrel.

én a gyümölcsre szavaznék,ha egy konkrét kell alma vagy banán.

2017. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...ha főtt étel,akkor valami milánói féle,lasagne vagy valami hasonló olaszos tészta.


Ha nem, akkor parizeres kenyér paradicsommal :)

2017. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Azért írt szinte mindenki főttet, mert azzal lakna jól, vbinne be normálisan tápanyagokat s nem unná meg annyira könnyen.

A gyümölcs brutális lenne a legtöbbünknek, tápanyagtartalma köszönő viszonyban sincs a testünk igényeivel normál kalóriakeretben. Mégis ki akar elveszteni egy csomó izmot? Plusz a cukor a legtöbb embert pocsékul laktatja, sokunkat pedig farkaséhessé tesz. Egyesek bele is betegednének, hacsak önvédelemből nem térnének át totális böjtre. Semmi bajom a gyümölccsel, én is szeretem, de azon élni... Brrr.

De ha muszáj lenne, akkor málnát ennék és avokádót (amit nem szeretek, de legalább nem édes és kicsit zsíros, zsír kell, fehérje kell, cukor nem, a testünk ilyen), azokkal a fenti problémák nagy része elkerülhető.

Nyilván nem mindenkit érdekel az egészség, de van, aki 2 napig nem bírná elviselni a fehérjeszegény étrend tudatát, ha nem muszáj.

2017. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!