Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hentesnél mi a minimálisan...

Hentesnél mi a minimálisan kérhető hús mennyiség?

Figyelt kérdés
Ha azt mondanám neki 1,15 milligramm lapockát kérek kiakadna. De a 350g elfogadható e? Vagy ekkora adagot sem szívesen adnak?

2016. jan. 21. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Tegnap a tescóban simán adott 30 deka bőrös csülköt a hentes, mert azt kértük, hogy egy bizonyos darabot vágjon ketté. Kiegészítőnek kellett a sovány hús mellé, mert a férjem a bőrös húsokat jobban szereti.Igaz ezt meg is említettük neki, és teljesen egyetértett azzal, hogy a páromnak igaza van.

Szóval a kiszolgálás, a modor, teljesen hentesfüggő.

Jártam már úgy, hogy fél kiló darált húst kértem, aztán megkérdezte a fickó, "nocsak, lagzi lesz ? "

2016. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eladó vagyok egy kis boltban. Rengeteg olyan van, hogy 1, 2, vagy 3 szelet felvágottat kérnek csak, mert a diákok vesznek zsemlét pl. amikor mennek suliba és belerakják. Vagy ebédszünetben is jönnek sokan melóhelyről, és nem vesznek többet, csak amennyi egy szendvicsbe kell. Nem ciki, és teljesen érthető az ilyen. De csak akkora mennyiséget adhatok el, amennyit minimum mér a mérleg is. Mondjuk ha 1,15 mg lapockát kérsz nálam, arra a vendégem vagy, nem kell kifizetned ;-)
2016. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kértek már tőlem 20 deka darálthúst is,alig kapcsoltam be a darálót,már kapcsoltam is ki.Egy maréknyi sem volt.
2016. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem 35dkg sertés tőkehús kellene hetente. Ezt egy héten egyszer venném és aznap meg is sütném. Több vörös húst nem akarok enni, mert ugye vannak bizonyos sejtések... Ha többet veszek, azt le kellene fagyasztanom, ami megoldható, de némi vesződség.
2016. jan. 23. 09:05
 15/15 anonim ***** válasza:

Mért félsz a "vörös" hústól ? A marhahús még vörösebb és drágább is.

Amúgy, ha naponta csak bizonyos mennyiséget ehetsz meg (gondolom 5 dekát ),azt is kiporciózhatod felvagdalva, egy darabka folpackba csomagolva, lefagyasztva megvan a napi adag.

Időben kiveszed, és bármilyen zöldséggel, vagy, ami megengedett a kúrádban (pl rizs ), azzal minden nap más-és más finom kaját készíthetsz magadnak.

Pl a karaj minden fogyókúrába beleillik, pedig állítólag "vörös"hús.

2016. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!