Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért szeretik venni az...

Miért szeretik venni az emberek a pékárukat a boltokban?

Figyelt kérdés
Miért olyan jók?

#bolt #pékáru #finomak
2015. ápr. 27. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem a kérdést. Te még nem kóstoltál egyetlen pékárút sem?
2015. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert meg akarják enni azokat?
2015. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretik, mint minden más élelmiszert, mindenféle boltokból. Ez tényleg fura kérdés. :D

Valószínűleg azért szeretik az emberek a pékségeket, mert ott olyan termékeket is kaphatnak, amit otthon nem készíthetnek el, vagy legalábbis nagyon nehezen.

Manapság nem süt otthon az ember kenyeret, buktát, szerelmes levelet, perecet, kiflit....stb. Kényelmesebb, időtakarékosabb boltban beszerezni. És lehet finomabb is, ha az illető nem a konyhák tündére....

Remélem kielégítő a válasz :)

2015. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező itt szerintem a péksüteményekre gondolt, nem a kenyérre, zsömlére, kiflire, hanem a buktákra, túros batyukra ilyenekre.


Ugye sokan nem eszik ezeket mert egészségtelen, gyors reggelire nem kiadósak és könnyen vezethet elhízáshoz. Ami igaz is mert reggelire nem ilyet szabad enni hanem kiadós ételeket, és nyugodtan kell erre időt szánni. Ezt sokan nem tudják maguknak meg engedni bevallom én világ éltembe péksütiket ettem reggelire többnyire és ezért is híztam el. Próbáltam normálisabb kajákra váltani amikor olyan munkahelyre kerültem ahol szerencsére a reggeli időt, kajaszünetet rugalmasan kezelték, tehát 20 perc volt megadva de nem álltak az ember felett stopperrel hogy na vége az időnek húzás vissza dolgozni. Persze sok munkahelyen ezt az ember nem engedheti meg magának és letudja a reggelit 5-10 perc alatt -2 péksütivel úgy hogy beleférjen az idő a wc-zésbe meg a cigi szünetbe....

2015. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mire gondolt, ő tudja... Biztosan ő saját maga süt mindent, ezért csodálkozik az emberek e "fura " szokásán :)
2015. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyfajta divat. Megyünk az utcán, és egy váratlan helyzetben hozzávágunk a másikhoz egy zsemlét. ÉS ilyenkor azt kiáltjuk, lekenyereztelek! Szóval okos dolog, ha te is minden reggel veszel magadnak 4-5 jóféle zsömlét!
2015. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

A 4-es válaszoló első mondatából kiindulva...

Ha nem a friss, ropogós, meleg, illatos kenyér miatt, akkor a nutellás fánk miatt. :D Otthon nem tudok ilyen csodát csinálni, de néha kell az érzés, hogy beleharapok a friss, még meleg fánkba, és az egész fejem nutellás lesz, úgy megtömik. Best.

2015. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pékségben jobban szeretem, főleg kis helyeken, és leginkább a klasszikus kakaóscsigát, mert kiskoromra emlékeztet.
2015. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az volt a kérdés, hogy miért boltban veszik az emberek a pékárut nem pékségben. Szerintem.
2015. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a pékárukat(bukta,stb).Pékségben is csak maximum kenyeret,zsemlét veszek,illetve pogácsát ha van olyan amelyiket szeretem.
2015. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!