Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Júliusi lejáratú tartós tej...

Júliusi lejáratú tartós tej mitől lehet savanyú? (origi dobozból bontva már savanyú)

Figyelt kérdés

most vettem a boltba, felnyitottam, és savanyú a szaga, az íze is kicsit savanyú. lejárat 07.30.

gondolom szlovák, ilyen MLÉKO típusú, ez volt a sarki boltban...


ittam belőle, vajon menni fog a hasam?

visszaveszik, ha így felbontva visszaviszem?

(blokk nincs, de ismerem a tulajt és az eladókat is öt éve ide ugrok ezért-azért vásárolni)


2015. márc. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Spar-ban sikerült nem lejárt tejet venni,ami darabos volt,mikor otthon kibontottam. Ha csak keveset ittál,valószínűleg nem lesz bajod,de a helyedben szólnék az üzletben,hogy másokra ne gyógyítsák rá a romlott árút. A Spar-ban pl. annyit mondtak,hogy írhatok a vendégkönyvbe,de ugyanúgy árulták tovább a poshadt tejet. Valószínűleg rosszul tárolták vagy a csomagolás során történt valami baki.
2015. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a visszavevés az necces. De egy próbát megér.


Emlékszem régebben ahol laktam a szomszédba lévő kisboltba vásároltam napi szinten. Reggel nem volt tej, átmentem vettem (persze blokkot nem kaptam), haza mentem rögtön ki is bontottam, és romlott volt. Dátum szerint még bőven nem járt le. Vissza is vittem, de nem cserélte ki, se pénzt nem adott vissza. Konkrétan még ő gyanúsított meg engem hogy direkt az előző napi kint hagyott tejet vittem vissza, annak amit ő adott semmi baja...


Az meg hogy mitől savanyú, valószínűleg gyártási hiba. Anyukám eddig akárhányszor cba saját márkás tejet vett mindig savanyú volt.

2015. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasmenésed lehet tőle. Vidd vissza, nehogy a többit is eladják, ha mind ilyen.
2015. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át van írva a lejárat rajta.
2015. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma beugrottam a boltba, és szóltam, mondta is a srác, hogy én vagyok a tizedik, aki jelezte. elnézést kért, és mondta, vegyek el egy tejet - ami nem hetedik havi lejáratú.

szerinte hibás széria...


szóval ha vesztek tejet, erre a sorozatra figyeljetek, inkább nem érdemes kockáztatni ezt a szériát...


az enyém pl. lejárat 30.07.15.

gyártás 19:26 L42 B1 031 9048


ez a tej az. de csak a hetedik havival van baj, azért nem kell rettegni ettől a gyármtánytól, mert jó tejet kínálnak.

[link]

2015. márc. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!