Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » CSICSÓKA hol tudok venni...

CSICSÓKA hol tudok venni tétény és környékén garantáltan vegyszermentest? Hipermarketek is jók ha van valahol

Figyelt kérdés
a csicsóka egészséges, szeretnék venni rendszeresen
2014. szept. 28. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a kereskedelmi forgalomban kapható csicsóka egyáltalán nem megbízható, legjobb, ha magad termeled meg a szükségletedet.
2014. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba a fogyasztását. Én kipróbáltam és 4-8 órával elfogyasztás után iszonyú hasmenés jött rám, hasonló hatású volt a porban kapható készítmény is.
2014. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az nem lehetett azért mert ki van készülve a bélésed? hirtelen sok rost okozhat fosást

pont ezeket oldja meg, csak folyamatosan kell enni, kis adagokban

2014. szept. 28. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Piacokon nézz körül, konkrétat nem tudok mondani. annyit viszont igen, hogy szerintem mindegyik vegyszermentes, mert egy hosszúszárú, napraforgóra hasonlító szép sárga virág, (aminek a gumója a csicsóka )és mifelénk senki sem permetezi, elvan a kertben, senkit és semmit nem zavar, teljesen felesleges lenne permetezni, mert gyakorlatilag nincs kártevője.
2014. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Auchanben lehet kapni. Szép külsőre, és finom belsőre. A hasmenés az csak egy első mellékhatás :D nem értem miért ijed meg mindenki Ennyire tőle. Olyan rostokat tartalmaz ez a zöldség, amelyek a szervezetnek elsőre szokatlan, és szinte emszthetetlen, ez váltja ki a hasmenést. Én 4 éve fogyasztok rendszeresen csicsókát, és csak a legelső nagyobb kóstolásnál hajtott meg. Azóta egyszer se fordult elő
2015. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző - és teljesen vegyszer mentes. Magyar termelővel. Szokott kóstoltatót tartani az Auchanekben, és ott kérdeztem meg.
2015. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!