Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csoki, chips, fagyi, cola....

Csoki, chips, fagyi, cola. Van kiut?

Figyelt kérdés
Szeretnek egeszsegesen étkezni,de a csalad Nem tamogat. Milyen olcso es finom ételeket vegyunk es fozzek ? Van esetleg valamilyen oldal amin receptek vannak? Vagy hogyan kene egeszsegesen élni?:)18/L
2014. máj. 25. 13:52
 1/10 anonim válasza:
94%
Kiut mindenképpen van. Ha a családod nem támogat akkor ugyan tényleg nehezebb lesz de menni fog az biztos. ;)...A finom ételeknek ajánlható persze mindenféle zöldség és gyömölcs. A zöldségek nagy részét én nyersen szeretem és jobb is ugy mert nagyobb a vitamin tartalma. A gyümölcsöket is de az almát például meglehet grilezni mézzel fahéjjal és egy nagyon kevés cukorral a tetején ami egészséges és mégi édes szájuaknak való. Az eper mellé is lehet enni persze csokit de csak mértékkel. minden mennyiségben lehet sőt kell nagy mennyiségben vizet fogyasztani! -nem cukros üdítöket meg sós dolgokat enni,inni hanem rendes, tiszta vizet inni,rendes ételeket enni. Sok sikert kívánok ahhoz, hogy sikerüljön rászoknod egy jó életmódhoz,és jó egészséges finom ételekhez!! :))
2014. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a csoki-chips-fagyi-cola kombón is lehet javítani:


csoki helyett jó minőségű étcsoki vagy méginkább, gyümölcs! és a mennyiség csökkentése.

chips helyett süthetsz ki házilag répa vagy egyéb zöldségeket vékonyra vágva, finom zöldfűszerekkel megszórva ellenállhatatlan!! Az olajból kivéve viszont alaposan csepegtesd és töröld le.

Fagyi: készíthetsz otthon is cukormentes, zsírszegény fagylaltot, sok valódi gyümölcs felhasználásával!

Cola helyett hűtött tea pl.


A főzés témára pl. zöldségkrémlevesek: összeturmixolt formában nem muszáj az orrokra kötni, hogy egy kis brokkoli, karfiol, egyéb is van benne :)))

2014. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondod csoki, csipsz, fagyi, kóla. A családod biztos nem ezen él, ezek nem ételek, csak nasik. A nasit meg nem tudják ráderőltetni. Úgyhogy MONDJ NEMET.
2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ,nem sajnos tenyleg ezeken elunk ! Mas se hitte el de mikor meglatta NA Akkor meg a szemenek Nem hitt :) nagyon Koszonom az otleteket igazan hasznosak szamomra, a zoldsegeket nagyon szeretem erdekelne az a sutos dolog reszletesebben is meg a mennyiseg erdekelbr meg,napi 5x egyek? Vagy figyeljek erre? NEm bannam ha a feleskeges kilokat is le tudnam adni :)
2014. máj. 25. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Tehát akkor nálatok úgy kell elképzelni egy napot, hogy reggelire csoki, ebédre egy kis csipsz, vacsorára meg fagyi, és punktum? Semmi hús, zöldség, leves?


Gondolom, a csapvíz meg ihatatlan nálatok, és kénytelen vagy kólát inni...

2014. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legtobbszor vizet iszom talan heti 1x 1 Pohar cola vagy annyi se Itt nem ezeken kell kiakadni en megoldast keresek nem BUNKOzast
2014. máj. 25. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
tE milyEN Rendszer sZerinT hasznÁlod A nagybeTűket? :D
2014. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem voltam bunkó, csak szembesítettelek azzal, amit jó lenne neked is belátnod, mert különben soha a büdös életben nem fogsz lefogyni: hogy aki a fogyásod útjában áll, az TE magad vagy. NEM a családod a hibás. Azt senki nem hiszi el, hogy nasin éltek, sosincs hús, leves, zöldség. Ezekre pedig egyszerűen nemet kell mondani. Nem az a megoldás, hogy akkor a család többi tagja se egyen ilyet (bár persze jó lenne, de mindenkinek saját magát kell erről meggyőznie), hanem hogy TE ne egyél. Ezt pedig ki dönti el? Csakis te.


De nyugodtan vedd magadra, nekem aztán nem ártasz azzal, hogy sajnálod magad, segítségért kiáltasz, de azért betolod azt a tábla csokit. Toljad, nekem nem fáj, ha nem fogysz le.

2014. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem ma milanoi volt az ebed ...volt meg itthon sajtkrem sajtoskifli es egy szelet bananos csoki. Melyiket valasszam akkor? Es valoban az en hibam is mert mar en is fuggok a finomsagoktol,de az en hibaimmal tisztaban vagyok,de ezeket a helyzeteket hogy oldjam meg sxerinted? Mi lehetne Jo megoldas?
2014. máj. 26. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a kiutat?
2021. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!