Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Hyper márkájú csokinak van...

Koklerful kérdése:

A Hyper márkájú csokinak van köze a testépítéshez?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokba vettem pár db hyper csokit, elolvastam az összteveőit, és az egyik összetevője a térfogatnövelő szer.

Ez olyasmi mint a tömegnövelő?



2014. febr. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaaaaajjjj. Nem, ez leginkább pl zsemlében van, sütés közben felfújja a zsemlét hogy több levegő legyen benne, mint az élesztő vagy a sütőpor. Csokiban nem tudom miért van, de semmi köze a tömegnövelőhöz.
2014. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg az van a csomagolásra írva hogy: wafer for big people
2014. febr. 12. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Hyper a kedvenc nápolyim. Imádom. Azonban az az egy biztos, hogy a testépítéshez csak annyi köze van, hogy ha sokat eszel belőle, akkor kénytelen leszel lejárni a terembe.


A térfogatnövelő meg arra szolgál benne, hogy a kb 2 dkg ostyát ne fél centis papírba kelljen csomagolni, hanem 15*5 cm-be.

2014. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!