Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Karácsonyi vásárban fogok...

Karácsonyi vásárban fogok dolgozni, mit ehetnék, mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Napi 8 óra munka, kint a fagyban. Étkezési lehetőség nincs, csak egy vegyes bolt lesz ott a közelben. Mit vihetnék magammal, amivel jól lakhatnék? Nem lesz mikró, így főtt ételt sajnos nem tudok vinni, hogy át tudjam melegíteni. :(
2013. dec. 10. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
vigyél teát meg szendvicset
2013. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Szendvics?

Egyébként meg 8 óra az semmi. Simán meg lehet oldani, hogy előtte eszel, aztán utána mikor hazaérsz.

2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Csinálhatsz laktató szendvicset, ha pl rántott húst vagy párolt csirkemell szeletet teszel bele zsemlébe az hidegen is finom, de mégis kicsit laktatóbb mint a felvágottas szendvics. Vagy vihetsz franciasalátát valamilyen husival, ha mindenképpen főtt ételt szeretnél.
2013. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
van termoszkulacsod? ha van akkor önts bele meleg teát,és az sokáig meleg marad. Szendvicsnek meg jó az,ha rántott húsos szendvicset viszel,meg teszel bele még paradicsomot,paprikát.
2013. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem termoszban meleg tea az alap.

Emellett szendvicseket vihetsz, kekszeket, péksütiket.

Nyugi, más munkahelyeken is ez a helyzet. :)

2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Reggelizz be alaposan,hogy ne legyel ehes,igy a kajat megoldhatod egy banannal, muzlivel, csokival vagy ahogy mar irtak,egy tartalmasabb szendviccsel.

Az ital az mar fontosabb, vegyel egy termoszt, megeri,mert kesobb is fogod tudni hasznalni, es vigyel citromos- mezes teat vagy kakaot. Utobbi energia szempontjabol is kiemelkedoen magas, kibirod vele a munkaidot es felmelegit egy kicsit.

2013. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

lángos, ilyenkor mindig azt ettem, jól teletömtem tejföllel és sajttal

amúgy bármit vihetsz amit kézben meg tudsz enni, akár melegszendvicset is

én el tudok képzelni egy jó kis szendvicset: sajtos kifli, sok vaj, sonka, reszelt sajt, uborka, egy kis pirosarany vagy majonéz

2013. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam karácsonyi vásárban, de szinte mindenhol volt sültkolbász, hurka, gyros. Mindig azt vettem, de lecsúszott 1-2 pohár forralt bor is :D
2013. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!