Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az ázsia center élelmiszer...

Az ázsia center élelmiszer üzletében lehel kapni ezeket?

Figyelt kérdés

Dried laver


ramen tészta


és a ramen receptet angolul találtam meg és nem tudtam rendesen lefordítani ezt a részt: Add soup base and vegetables that come packaged after you put the ramen in.


és ez egy ilyen sárga por

ilyet is szeretnék venni


ezeket lehet kapni?

előre is köszönöm



2013. júl. 9. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a kapy utcai sushikellékesbe menj, ott nagyobb valószínűséggel találsz majd. Algát nem hiszem, hogy kapsz az ázsia centerben. Egyébként ez nem valami instant cucc? Levesalapot ír hozzá, mintha a ramennel együtt lenne csomagolva.
2013. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Add soup base and vegetables that come packaged after you put the ramen in. "


Ha életedben ettél már Vifon/Smack levest, akkor ismered ezt a mozdulatsort.

A ramen nem más mint tésztás húsleves, amit Ázsiában is mindenhol esznek. Országonként eltérő a neve. Vietnamból nagy mennyiségben importálnak hazánkba is ilyen leveseket, 100 forintba se kerülnek.

Tudom, kiábrándító számodra ez az egész, de a soup base az nem más mint az a kis zacsi a Vifon levesben a tészta mellett.

A hőn áhított ramen csak a nevében különbözik a Vifontól. De ha te illúziót akarsz enni, én nem gátolhatlak meg benne :)

2013. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

és ilyen vifont hol lehet kapni?

2013. júl. 9. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és megtaláltam a kapy utcait és az a bajom vele h az az nekem innen a világ végén van :(
2013. júl. 9. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Kolosy tér mellett a Szépvölgyin két koreai bolt is van, ott is kapsz, alga is lesz esélyesen.


Bár ha te írtad ki a XVI.kerületi kérdést is, akkor ez sincs sokkal közelebb, bár az idejutás egyszerűbb.


Az meg nem teljesen igaz, hogy a ramen csak a zacskósleves, ahogy az sem igaz, hogy a Knorr/Maggi zacskós májgombócleves ugyanaz, mint amit otthon főzöl. Vegyél friss, vákuumcsomagolt udontésztát, világos szójaszószt, tojást, sült marhahúst, újhagymát, meg ami tetszik és otthon ezerszer finomabbat főzöl, mint a legjobb koreai meg vietnámi import zacsis.


Vagy elmész a Széchenyi utcában a Momotaro ramenbe és eléd raknak 1200Ft-ért egy akkora tálat, hogy még holnap is azt eszed.

2013. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet kapni!
2013. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!