Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen olcsó és finom táblás...

Milyen olcsó és finom táblás csokit ismertek?

Figyelt kérdés

Sajnos az igazi finomak,a milka és a boci nekem drágák. A tibit nem mindig kedvelem,mert kicsit másabb,mint a milka,de nem tudom,miért. Vastagabb és feketébb,olyan érdekes :-

Amit én az olcsó kategóriából felfedeztem,és nagyon jó az íze,az a tescós (ryelands) márka white&milk (kétszínű) csokija. Az valami mennyei,de kéne még,ha esetleg megunnám :-)


2013. jún. 12. 21:00
 1/8 anonim válasza:

Régi változat:

[link]


Modern változat:

[link]


Nekem nagyon be jön, és nagyon olcsó. :)

2013. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én például nagyon szeretem a Laura táblás csokikat. Nálunk pl. 165 Ft-ért lehet kapni, de szerintem máshol sem lehet sokkal drágább.
2013. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lidlben lehet kapni: fin carré tejcsokit, van több fajta is 150-200 ft körül van nekem ez a favorit.
2013. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :-) akkor a lidl-ös győzött most szerintem :-) megkóstolom majd,milyen lehet :-)
2013. jún. 12. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Fin Carré mogyorós tejcsokit szoktam venni én is a Lidl-ben, 175 Ft, de sokszor akciós, vagy Milkát (ez azért finomabb sokkal) amikor leárazzák 195 Ft-ra, nemrégiben a Sparban az összes Milka 199 Ft volt, de ennyiért már sok helyen kapsz máshol is Milkát.
2013. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a Lidl Fin Care csokit ajánlom.A kék csomagolású tejcsoki igaz krémes olvadó alpesi csoki, dettó Milka de csak 159 ft.
2013. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az Americana jön be :) Olcsó és finom :)
2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
ott a valagad csinálj ingyeneset
2013. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!