Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kiolvadt húsok? Mit csinaljak...

Kiolvadt húsok? Mit csinaljak vele? Kuka?

Figyelt kérdés

Leolvadt a fagyasztom es nem vettem eszre😫😫

Dugig volt hussal.

Csirke,daralt,marha,sertes,hurka-kolbasz.

Nemtudom miota lehetett ugy, szerintem 2 napja..

A husok kiolvadtak viszont nem budos egyik sem.

Ti kidobnatok mindent?? 🥹🥹

Anyukam szerint fozzek meg mindent es ugy vissza a fagyoba…. De ha mar 2 napja alltak kiolvadva?

Illetve hurka-kolbaszt betettem sulni…

Tobbivel mi legyen?

Amugy puha minden, de hideg.



tegnap 10:30
A kérdező szavazást indított:
Kuka
Jó még
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzd meg.
tegnap 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én előfőzném, amit lehet, ami nem büdös, aztán ha a fagyasztó magához tér, akkor újrafagyasztanám. De erről nem írsz, hogy azóta jó-e már.
tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen jo mar a fagyo, csak veletlen le volt tekerve es azt nem vettem eszre. Egyik hus sem budos.
tegnap 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha azt veszed hogy fagyott volt. Kb 16-20 óra amíg kiolvad egy fagyó.

Onnantól úgymond hűtőben volt, dd még mindig 6-8 fok alatt.

Tehát ugyanaz a helyzet mikor a fagyóból átraksz a hűtőbe valamit kiolvasztani. Aztán megsütöd és megeszed.


Szóval részemről ugyanaz amit anyukád mond. Pedig mióta vendéglátóztam, extra kényes vagyok ezekre. Es az első reakcióm nekem is a kuka lett volna. De így belegondolva egy hutos kiolvasztasrol van szo. Ami tok oke



(Amugy a budosseg nem lenne mérvadó mert a bacikat amik elszaporodhatnak pl szobahőn azokat nem érzed)

tegnap 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/

Hat igen ha azt nezzuk “hutobe voltak” 😅

Bar tettem be 3 daralthust amik frissen vagottak voltak, azaz szerintem ok le se tudtak fagyni! Mer utanna kapcsolhatott ki a fagyo. A felso ladaba allt a veres viz.

De akkor a daralt husik is 2 napig hutobe voltak, fagy nelkul . Igazabol….

tegnap 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk nem annyira értem. Egy fagyasztót nem tudsz annyira "letekerni", hogy kiolvadjon és hűtőként funkcionáljon. Kamu ez a kérdés is...?
tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A friss darslt hus is elall hutoben 2 napot.
tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!