Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Régi gyümölcszselés csoki neve?

Régi gyümölcszselés csoki neve?

Figyelt kérdés

A 2000-es évek elején még biztosan létezett ez a csoki, de nem tudom, mi volt a neve, és akárkinek ecsetelem, senki nem emlékszik rá.

Kicsi csokiszelet, kisebb, mint az átlag. Vékony, majdnem hengeres formájú (tehát nem lapos, mint a Bohóc, Szamba, stb.). Vékony csokiréteg borította a gyümölcsízű zselét. Olyasmi élmény volt, mint a zselés szaloncukor. Többfajta gyümölcsös ízben árulták, nekem konkrétan a meggyes rémlik élénkebben, aminek sötét bordó csomagolása volt. Úgy dereng, hogy rajzolt gyümölcsfigura(vagy figurák) voltak rajta, amiknek arcuk volt.

Én gyerekként többször kaptam ilyet, gondolom azért, mert kifejezetten egy kicsi édesség volt, ennek ellenére a szüleim nem emlékeznek rá. Próbáltam rákeresni, de nem találtam semmit.

Rémlik valakinek egyáltalán ez a csoki?



jún. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez volt az, de a leírás alapján nekem ez ugrott be:


[link]

jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet :-D ohgy egyszeruen öreg szaloncukrot kaptal tavalyrol mert megmaradt?
jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez egy szeletes csoki, amit a boltban láttam. Még a csomagolását is leírtam, 2es -.-


1es, köszi. Nem ez volt, de az édesség jellege lehet hasonló, bár ennyiből nem derül ki.


Amúgy találtam egy ilyet külföldi oldalakon. A csomagolás nem egyezik, de a jelleg abszolút: hengeres zselérúd csoki bevonattal, és kisebb mint egy átlag csokiszelet.


[link]

jún. 23. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem rémlik, emlékszem a bordó színű meggyesre, ott mosolygott rajta a meggy.

keresem :) írok még, ha megtalálom

jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!