Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy pék milyen munkabeosztásba...

Egy pék milyen munkabeosztásban dolgozik,mettől meddig?

Figyelt kérdés
2023. dec. 15. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi közelünkben van egy pékség, itt ha jól tudom úgy dolgoznak, h hajnal 3-kor kezd az első műszak és nyomják 11-ig, a második műszak meg 10-kor kezd és este 7-ig vannak. De sztem ahány pékség, annyi fajta munkaidő. A koránkelés viszont jellemző erre a szakmára.
2023. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van nyolc órás műszak vagy tizenkét órás is de jellemző az éjszakai vagy hajnali sütés.Délutános sokszor csak finom cukrászkodik vagy dagaszt.
2023. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
96%
A kedvenc pékségem, 06:00 és 18:00 között van nyitva. Szoktam beszélgetni az eladókkal, az egyikük a párom egy szaktársa volt, így van ismerettség. Általában kettő műszak váltja egymást: 03:00 és 12:00 között, illetve 12:00 és 20:00 között. Az előbbiek sütik le az első adagokat mindenből és nyitnak, utóbbiak zárnak és takarítanak el mindent, intézik el az aznapi adminisztrációit.
2023. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!