Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet még kapni?

Hol lehet még kapni?

Figyelt kérdés
Mikor gyerek voltam mindig a Milky Way Crispy Rolls volt a kedvencem. Utána mikor felnőttem már nem ettem csokit így nem ettem többet, de eszembe jutott ez a csoki és nem e tudjátok hogy lehet e még kapni valahol? Ezer éve nem láttam semmilyen bolt polcán. (Ez az a két kis rúd ami csokival van bevonva.)

2023. jan. 20. 00:58
 1/4 scamdemic ***** válasza:
72%

nem e tudjátok hogy lehet e még kapni valahol? -> nem tudjátok-e, hogy lehet-e még kapni valahol?

Nem lehet...

[link]

...úgyhogy kénytelen leszel házilag csinálni, ha ilyet akarsz enni.

https://www.youtube.com/watch?v=4CPTkmMC_Is

2023. jan. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most szomorú lettem... évek óta nem ettem, de szemétség hogy ezek után már nem is fogok!
2023. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Nem kioktatast kertem hanem valaszt. Es nem kertem h javitsd ki a kerdesemet. Erdekes modon az altalam feltett formatumban is megertetted hogy mit kerdezek, akkor nem kell kijavitani. Nem gondoltam hogy itt is csak a szurkalodas megy. Regen ez egy jobb oldal volt tobb segitokesz emberrel! ( keress itt is hibat es javitsd ki, latom raersz)

2023. jan. 23. 05:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a csokit! :) Én sok boltban szoktam látni. Tesco, Spar, Interspar, Metro, Auchan, Penny, CBA, Coop, DM, Rossmann, kis boltok.
2023. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!