Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az normális, hogy úgy tudok...

Az normális, hogy úgy tudok benyomni egy tábla lila tehenes csokit, hogy észre sem veszem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milka csokinak hívják.. bárki meg tud enni egy táblával vagy 2 vel is, utána 1 óra mulva én is simán tudnék enni
2022. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Azért mennyiségre egy tábla csoki nem sok, mármint grammra. Kalóriában durva, de mennyiségre nem olyan sok egy tábla csoki.
2022. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, minek hívják, csak nem reklámozni akartam a márkát.
2022. dec. 7. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ.

Hova tudod észrevétlenül benyomni?

2022. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, mert az azért csak sok csoki egyszerre. DE én is megeszem simán úgy, hogy észre sem veszem.

De rájöttem mi a titok.

Az, hogy túl nagyok a kockák, és gyorsan fogy. A Boci sokkal kisebb kockákból áll, így sokkal tovább tart. És mikor elfogy, nem is érzem úgy, hogy szinte nem is csokiztam. Sőt, van, hogy még meg sem tudom enni az egész táblával.

Szóval bár a Milkát szeretem, de Bocit szoktam venni a kis kockák miatt.

2022. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Jó kis praktika, csak sajna a lilát jobban szeretem. Mondjuk a Boci is finom, méghozzá úgy, hogy közben jellegzetes is az íze.
2022. dec. 8. 11:42
 7/8 Cubina ***** válasza:
100%
Nem normális, ha minden nap, vagy többször egy héten „benyomsz" egyet és mellette nem csinálsz semmit, csak nyomkodod a telefont. Pikk-pakk felmegy 20-30-40-50-100 kiló, aztán leadni meg lehetetlen.
2022. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, mint két nutellás palacsinta.
2023. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!