Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok írni sok kalóriát...

Tudnátok írni sok kalóriát tartalmazó ételeket?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el heti szinten többször edzeni. Nő vagyok és elég vékony alkat. Az edzéssel a fő célom a formásodás, izmosodás. Egy nap alíg eszem meg 2000 kalóriát. Ahhoz viszont hogy izmosodjak és több legyen a súlyom több kalóriára van szükségem. Főleg fehérjét tartalmazókra. Tudnátok írni olyan ételeket amik viszonylag sok kalóriát vagy fehérjét tartalmaznak és egészségesek? Nem szeretném egészségtelen, túl sok zsírt vagy cukrot tartalmazó ételekből bevinni a sok kalóriát.

2022. szept. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
turmix: 1 érett banán + 2-3 dl tej + mogyoróvaj + fahéj
2022. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kalóradús ételek általában vagy pont hogy zsírosak, vagy sok bennük az egyszerű szénhidrát. Az, hogy mi az "egészséges" nagyon tág fogalom. Főtt krumplival és csirkével nehéz kalóriapluszba kerülni. Kiegészítésre persze jók a gyümölcsök, olajos magvak, zab, kókusz, lenmagolaj. Ha tényleg fel akarsz szedni egy kicsit akkor nem kell megijedni liszttől, tésztától vagy zsírosabb dolgoktól.
2022. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magok és magvajak, avokádó

Amúgy pedig a húsok. Sertés, marha főleg. Ezeknek magas a fehérjetartalma és mivel zsírosabbak, több bennük a kalória

Illetve a tojás is ilyen

2022. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Hurkakolbász, töltöttcsirke, gulyásleves, rakottkrumpli, halászlé
2022. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kösz 4es, most megkívántam a halászlevet :D
2022. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!