Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem kapható már a...

Miért nem kapható már a Solevita répa-alma-narancs ital a Lidl-ben?

Figyelt kérdés
Zsiráf volt a címkéjén, csak a banános változat kapható. Már több üzletben jártam, mégsem találtam, valószínűleg kivonták a forgalomból. Valaki tudja ennek az okát? Sokan szerették ezt, köztük én is.

2022. márc. 2. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Én tegnap vettem
2022. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tényleg? Na ez jó hír, köszönöm :D

Megkérdezhetem, hogy pontosan hol?

Én Győrben és Egerben néztem.

2022. márc. 2. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyre több kiváló minőségű nyugati terméket vonnak ki, vagy cserélnek hitvány minőségű magyarra.

Régen a Lidlben volt német szilvalekvár, tele gyümölcsdarabokkal, fahéjjal, szegfűszeggel fűszerezve. Helyette a nagy magyar egy fos.

Vagy a szuper olasz kis Combino tészták. Az is vagy lengyel durum, vagy a tojásos pl. magyar. Nyomába nem ér egyik sem az olasznak.

A Solevitákat is cserélik lefele szerintem.

2022. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

#1 vagyok, persze. Újpesten a városkapu metróállomás mellett, illetve a múltkor (kb. 1 hete láttam a pestszentlőrinciben is)

Győrben melyik lidlben nézted? A nagy spar mellettiben, vagy a Nádor aluljárónál lévőben érdemes lehet rákérdezni, hátha mondanak valamit, hogy miért nincsen..

2022. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

#3, mondjuk te is megérdemled, amiért képes vagy multinál keresni az olyan terméket, ami nyilvánvalóan piacról, kipróbált őstermelőtől az igazi.


Tessék, itt egy olyan, ami magyar és Michelin-csillagos éttermek konyháin használják:


[link]


De ők is kiválóak:


[link]

2022. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

5.

Hagyjál már a linkjeiddel. Kifejezetten a német/osztrák/olasz minőségi cuccokat keresem, mert már ismerem kintről.

A csodás arany áron mért őstermelői vackokat vegyed te.

Az olasz kajáknak soha a nyomába nem ér egyik sem. Nagymagyar...

2022. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

6, ja értem, de a konzumidióták félcsóró vendégmunkás kiadása vagy, aki azt hiszi, hogy a nyugati bóti a minőség csimborasszója, amit senki nem képes überelni.


Ezért is tálalnak a nyugati minőségi éttermekben lidlös alapanyagokat, ugye? :)))


Csak azt nem értem, hogy mi a baj az "arany árral", ha te ilyen kifinomult ízléssel rendelkezel? 1200Ft már nem fér bele a büdzsébe egy kis lekvárért?

2022. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Miről beszélsz?

Milyen vendégmunkás?

Itt élek Magyarországon, csak sokat utazom és ismerem a nyugati, jó minőségű termékeket. Rendszeresen főzök is kint, ha olyan a szállás. Ennyi.

És igen, fillérbaşżó is vagyok, de nem azért, amit te feltételezel. Hanem azért, mert sajnálok kiadni pénzt, a csoda magyar kézműves vagy mi a farok cuccokra, mert nincsenek olyan jó minőségűek, mint a kint kapható olcsóbb termékek.

Ha neked ízlik vegyed, egyed.

Én akkor is felháborítónak tartom, hogy az EU-n belül, a nagy szabad áruáramlásban, megfosztanak minket a jó minőségű nyugati cuccoktól.

Te se lennél ekkora hazafi, ha megtapasztalnád milyen élelmiszer minőség van az olaszoknál, spanyoloknál, osztrákoknál.

Velünk meg etetik a keleti şzart.

De akkor lépjünk túl a kézművességen.

A fast fashon ruhák is olcsóbbak, szebbek, jobb minőségűek.

A mosószerek, öblítők, hónapok múlva is éreznek a ruhákon. Kevesebb is kell a mosószerből, mert jobban habzik, az öblítő is töményebb.

Szégyen, hogy ez jut nekünk. A hitvány, drága. :(

2022. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Te amúgy tényleg fogykos vagy. Abban teljesen egyet lehetne érteni veled, hogy nálunk szerencsésebb fejlődésű országokban egyszerűbb jóáras minőségi alapanyagokba botlani. De ez messze nem jelenti azt, hogy kis utánajárással ne juthatnál el itthon is a jóáras minőségihez. Lehet, hogy full feketén kell intézd, meg külön kör beszerezni, de van és jó. Nyilván nem úgy találsz oda a jóhoz, hogy lököd a süketelésedet, meg leszólod azt is, ami full rendben van.
2022. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De én nem kutatni akarom a jót! Nekem erre nincs időm, meg energiám.

Én egyszerűen meg akarom kapni a jót, mindenféle fondorlat nélkül.

Az, hogy politikusok, törvényileg kitiltják, a 4 betűs üzletekből a remek nyugati minőséget és hitvány magyar termékekkel pótólják az felháborító!

Én nem jó magyar mentalitással rendelkezők módjára, okosba akarok finomat enni, hanem alanyi jogon, mint a világ boldogabb helyein élők.

Ezért lennék fogyatékos?

2022. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!