Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az Aldiban még mindig nem...

Az Aldiban még mindig nem forgalmaznak Pepsi Cola-t ?

Figyelt kérdés
Emlékszem vagy 20 éve mikor az első Aldit nyitották a településen, akkor először nem kaptam Pepsit, aztán másodszor sem, majd 1 hónap múlva sem. Azóta nem tettem be a lában az Aldiba. Ti is ilyen "bosszúállók" vagytok, ha valamit nem kapsz meg egy üzletben, akkor inkább mást üzletben vásároltok be ? Kinek mi hiányzik egy egy üzletből ?

2022. febr. 5. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Atekintetben pl meglehetősen következetes vagyok, hogy mondjuk coca, pepsi terméket, vagy ilyen hasonló, pl old spice, axe, és hasonló tiltólistás termékeket akkor se veszek, ha nincs más, vagy ha ingyen osztogatnák.
2022. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Bosszú? Nem esküdnék meg, hogy értem a logikádat. Adott egy üzlet, és az ő árukészlete. Ha olyasmit akarok venni, amit ott árulnak, akkor fogok ott vásárolni, ha nem, akkor nem.
2022. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember ragaszkodik a bevált márkákhoz. Van, amiből szerintem nagyon jó az Aldis, gyakran veszem ott, más termék kapcsán én is márkahű vagyok, azt máshol veszem. Lidl-be pl. ritkán járok emiatt, mert ott kevés a sajátjaikon túli márka, az Aldi, úgy veszem észre, rugalmasabb ilyen téren. De ez nem bosszú, simán ha nem találom meg ott, ami kell, akkor nem oda megyek, ennyi.

Egyébként szerintem azóta sincs pepsi, legalábbis nálunk.

2022. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadon álltál bosszút, mert az Aldi nagyon jó hely, rengeteg akcióval. Ők észre sem veszik a te "hadjáratodat".:)
2022. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma láttam az aldiban ilyen dobozos, talán 0,33-as Pepsi termékeket. Volt vanília meg valami más íz meg sima.
2022. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A pepsiben mit lehet szeretni? Én ritkán veszek saját pénzen kólát, de a Coca az tényleg jó.
2022. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bíztam benne, hogy nem szó szerint veszitek a bosszú szót, főleg, hogy idézőjelbe tettem. Az , hogy most melyik a jobb a Pepsi, vagy a Coca, ez ízlés kérdése, de amúgy egy teszten , ahol senki sem tudta, hogy mit iszik, a Pepsi lett a befutó. Szerintem az Aldi nagyon ostoba, hogy a világ legtöbbet fogyasztott üdítőjét nem forgalmazza. Sőt bármelyik multi nagyon ostoba , ha Number One terméket nem forgalmaz, de azt hiszem talán az Aldi az egyetlen, aki nem tart Pepsit. Ez legalább olyan fontos kategória, mint mondjuk a burgonya. Nekem az Aldi közelebb van, de inkább átmegyek a Lidl-be, vagy a Pennybe. Volt egy idő, hogy a Tesco árusított egy üdítőt, ami nagyon ízlett, akkor ott vásároltam be, de megszüntették, így ritkán nézek be oda. Előttem szólóval ellentétben én ízre és elérhetőségre utazom, nem márkanévre. Van ahol nem lehet kapni Pick virslit, azt szeretem a legjobban, de ettem már más Pick terméket, ami nem ízlett. Megszoktam kóstolni olyanokat, amit még nem ettem, és ha lehet, akkor Magyar termék legyen, de van olyan, amire azt mondom, hogy a külföldi jobb. Ilyen volt valami "Ősi császárszalonna" , talán Szlovák termék, nem tudom.
2022. febr. 5. 17:09
 8/13 A kérdező kommentje:
#6, eszel savanyúságot ? Én utálom, nem tudom azon mit lehet szeretni. :) Ez van a Pesivel is. Én szeretem, Te nem. :)
2022. febr. 5. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
de azt vagod hogy az aldinak nem a markak a profilja hanem az alacsony arak? ezt sajat markas termekekkel tudjak elerni, nem nay markanevekkel. ha az kell neked akkor menj a tescoba
2022. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden multinak vannak saját márkás termékeik. Az Aldiban sem csak az van, ezt azért illik észrevenni.
2022. febr. 5. 18:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!