Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha sutottem pl tukortojast,...

Ha sutottem pl tukortojast, annak az olajat a serpenyoben hany napig tarolhatjuk ugy hogy nincs hutoben, hogy ujra suthessunk benne?

Figyelt kérdés
1 het utan meg sutnetek abban az olajban?
2021. ápr. 30. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Te mégis mennyi olajban sütöd a tojást, hogy ez a kérdés fel tudjon merülni benned?
2021. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amiben sütök egy tükörtojást, azt utána én általában rögtön elmosom, de persze, süthetsz benne még, az olaj annyira nem romlékony.
2021. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Fuj
2021. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Csak pár cseppet teszek a serpenyőbe az olajból. Sütés végére nem marad belőle semmi.
2021. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan! Ahogy #4 írja.


Kérdező.... te hogyan csinálod? Valami alternatív tükitoji? 😂

2021. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy pelda volt, irhattam volna kolbaszt is
2021. ápr. 30. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is teflonban pár csepp olajjal szoktam, de az egyik általános iskolai barátnőm bő olajban süti. Szóval van ilyen.


Ha lefeded, nem lesz poros, nem száll bele a légy, akkor addig lehet tárolni így, míg meg nem avasodik. Egy hetet még biztos kibír.

2021. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
A kolbaszból meg meg paprika és zsír is kisül plusz persze húslé.... nem gusztusos újrahasználni máshoz
2021. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Attól szerintem csak finomabb lesz, ha kolbászzsír is van benne. Persze ne fánkot akarj sütni utána.
2021. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Van egy 3 literes fazekam, abba 1 liter olajat öntök, ebben sütök rántott húsokat, mindenféle panírozott dolgot és sültkrumplit. Ezt pár hét után cserélem le, attól függően, mennyit használtam, addig egy fedővel van letakarva, nem romlok meg, viszont egy tükörtojást, natúr csirkemellet vagy lapcsánkát olyan kevés olajban sütök, hogy utána nincs amit eltegyek, tehát elmosom a serpenyőt és berakom a szekrénybe.
2021. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!