Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van ilyen sok kalória a...

Miért van ilyen sok kalória a tésztában?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, de egyáltalán nem illeszthető be a diétámba, van valami ötletetek?

2020. máj. 19. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert lisztből van. Próbáld ki a cukkini spagettit.
2020. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diétát tartasz? Ha fogyókúrázol, havonta se fér bele egy kis tészta? Ha gluténmentes, akkor arra vannak alternatívák. A glikémiás indexszel van baj? A teljes kiőrlésűt se eheted? Szóval nem mindegy, miért nem eszed a tésztát.

Én szoktam amúgy olasz ételeket enni tészta nélkül. Spagettiszósz csíkokra vágott cukkinivel, vagy lazagne, de tésztalapok helyett cukkiniszeletekkel. Én szeretem így is.

2020. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts teljes kiőrlésűre. Kalória ugyan abban is bőven van, de nagyon laktató. Jó étrendbe be lehet illeszteni. Tapasztalatból mondom, nem kell önsanyargatóást csinálni a fogyáshoz.
2020. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Azert ilyen sok a kaloria benne, mert a szenhidrat ennyire energiadus ... mivel a liszt tomeny szenhidrat, ezert magas a taperteke es ezert magas a kaloriatartalma.


Ha dietazol, akkor ne akarj tesztat illeszteni a kajalasodba, inkabb ragcsalj egesz nap szarzellert.

2020. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!