Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 300 Ft/kg áron ti rendelnétek...

300 Ft/kg áron ti rendelnétek burgonyát házhoz szállítással, reális most ez az ár?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem , talán akkor ha ismerősnél láttam vagy ajánlották .Nem drága de 15 - 20 kg zsakosat nem vennék 1 hónap utan itt az új .....
2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
10 kg zsákos, Roko fajta. Vevőköröm van gyümölcsre, szinte mindenki akit kérdeztem, érdeklődött a krumpli iránt is, olyan volt aki magától kérdezte. Náluk tulajdonképpen az ár a meghatározó, szállítással én ezt az árat lőném be, egy hasonló nagyságú városban ugyanígy 320 Ft-tól indul az import krumpli.
2020. máj. 4. 14:08
 3/17 A kérdező kommentje:
Van már új is, csak 6-700-ért.
2020. máj. 4. 14:10
 4/17 MancsWolf ***** válasza:
95%

Felénk zöldségesben ennyi. Magántermelők 5-30kg os kiszerelésben házhozszállítással 190-250Ft/kg fajtától függően adják.

Neked kell tudni környékeden mi az átlag ára.

2020. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Termelő sajnos nincs a közelben, de szerencsére kiszállítás sem, el kell mennem érte 400 km-t majdnem, de el tudok hozni egyszerre másfél tonnát, 165 a bruttó ár. Attól nem félek hogy nem adom el, legfeljebb kevesebb haszonnal, rajtam maradni nem fog, csak próbálom belőni az árat. Ha úgy veszi az ember, akkor ha 260 helyett 300-ért adom, 10 kilónként ez +400 Forint, de ingyen viszem ki természetesen. Sokan nem mernek most elmászkálni, az eddigi tapasztalataim alapján működne, próbálom jól belőni az árat.
2020. máj. 4. 14:17
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Milyen környékről van szó? Ahol az embereknek jellemzőwn nincs megfelelő tárolási lehetőségük, nem vesznek 10 kilókat, mert rájuk rohad, kicsírázik... az ár sztem kb átlagos, nem azzal vwn a probléma. Én pl szeretem darabonként kiválogatni azt sz 1-2 kilót, amit meg eszek. Nekem a zsákos krumpli kicsit zsákbamacska.
2020. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megveszek.

Kimaradt a v 😂

2020. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézd meg, hogy a TESCO-ban mennyi, meg a zöldségesnél a legközelebbi nagyobb településen, ha te falun laksz. Ne a kilós árat, hanem az ötkilós zsákét kilóra lebontva. Utánad meg a hozzád legközelebb eső COOP árait nézd meg. Ezek jók kiinduló alapnak.
2020. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagy várj a választásokig és kapsz ingyen! :)

(bocs, nem bírtam ki... :) )

Egyébként meg ahogyan írta az utsó, hasonlítsd össze az árat a környékeden kaphatókkal. Nem mindegy, hogy hol laksz. Nem ugyanannyi egy nagyváros közelében, ahol valamelyik nagy bevásárlóközpont lenyomja az árat és egy kis faluban az Alföld közepén. Aztán nézd meg, hogy neked megéri-e a házhozszállítás annyit, amennyivel többe kerül, mintha elmennél megvenni valahol.

2020. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Itt is van 300 alatt. De sokan azt csinálják, hogy odarendelik az idősebb szüleikhez, akiket féltenek és nem engednek el otthonról, olcsóbban kijön így mintha ő menne el és venné meg neki, főleg ha messze lakik.
2020. máj. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!