Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar 1995-ös reklám, ismeretle...

Spar 1995-ös reklám, ismeretlen hölgy a reklámból?

Figyelt kérdés

Ez egy fura kérdés lesz, de keresem az Interspar egyik régi reklámját, amit kb. '95 vagy '96 körül vetítettek a TV-ben. A reklámban egy hölgy szerepelt, kezében egy mikrofonnal és a boltot mutatta be. Én ebben az időben 5-6 éves voltam, de ez a reklám megragadt a fejemben.

Ha valaki ismeri ezt a reklámot, ill. a reklámban szereplő hölgyet (én gyerekként "Spar néninek" hívtam és mindig vártam rá hogy találkozzak vele, mikor vásárolni mentünk a győri Intersparba 😀) akkor ebben az esetben kérném tisztelettel az illetőt, hogy ossza meg velünk az információt. Előre is köszönöm!


2019. márc. 14. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert.
2019. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!