A Lidl sajátmárkás 1,5 literes ice tea 150 Ft, és még a palackja is ugyanolyan :p
2018. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
2/14 anonim válasza:
Nem tudom, de elég butaságnak tartom. Ha sokallod, ne veddmeg. Én minden palackos teát értelmetlennek tartok a magam számára, nem veszem meg őket és kész.
Svájcban meg 600 ft litere. Bár nem tudom, hogy ez megnyugtat, vagy még dühösebb lettél :)
2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
4/14 anonim válasza:
Elég alacsonyan van az ingerküszöböd ha egy ilyen dolog téged dühíteni tud.
2018. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
5/14 anonim válasza:
Engem nem, mivél már lassan egy éve leszoktam a cukrozott üdítőkről.
2018. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
6/14 anonim válasza:
Van, akinek nem számít a pénz. Gondolom, annyiért is megveszik. Ha idegesít, lépj át egy másik üzletbe, ott olcsóbban kapsz. Én nem adnék érte ennyit, az biztos.
Max. a Balatonparton, ha nagyon szomjas vagyok.
2018. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
7/14 anonim válasza:
4. válaszoló
Volt olyan ismerősöm, aki szabályszerűen dührohamot kapott, ha nem találta a kedvenc csokiját a boltban.
2018. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
8/14 anonim válasza:
Azért fel ne robbanj.
5 éve nem láttam Spar üzletet.
Innivalóra meg csak akkor költök, ha elfelejtek magammal vinni.
A munkahelyemről ingyen vihetek haza üditőt, igy max csapvizre költök, meg ritkán útközben. Teát meg magamnak főzök.
2018. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
9/14 anonim válasza:
Sparban minden drágább, én csak akkor vásárolok ott, ha nincs más választásom.
Ha van közelben Eurofamily, nézz szét ott, én ott szoktam a legalacsonyabb árakat látni, valamint kínai kisboltokban is alacsonyak szoktak lenni az árak.
2018. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
10/14 anonim válasza:
Az ilyen teákkal kapcsolatban, ahogy iszom, érzem az édes ízt, belegondolok, literenként hány kiló cukor csúszik le a torkomon, elmegy a kedvem tőle. Ugyanez sok süteménnyel, cukros, édes, egészségtelen és még jól sem esik. A nagy tányér tésztát meg megeszem, pedig ugyanaz a kategória, ellenben finom. Szóval nem dühít. Kiflit szoktam enni, sok boltban 15 forint körül van, valahol megveszem 30 forintért is, ha nem megyek máshová, Auchan-ban is ennyi, de ott sok más drágább, megszoktam. Múltkor viszont csak ezért mentem be egy Spar boltba, kifli 29 forint, meg a jó... azzal a lendülettel jöttem ki. Vettem egy útba eső másik boltból 15 forintért.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!