Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki melyik piacot szereti a...

Ki melyik piacot szereti a legjobban? Es miert?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog, ami miatt mindig ki megy oda es soha nem venne meg a boltban.

2014. dec. 18. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen a Veszprém piac minőségi és költségi oldalról is hagy maga után kivetnivalót.
2014. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, amit csak piacon veszek.

Ha kijutunk, akkor tojást, tejet, szezonális zöldséget gyümölcsöt.

De ezeket megveszem hipermarketekben is.

2014. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok piacra, mert nem esik útba, más üzletek meg igen. (Nem feltétlenül hipermarket, de szinte bármilyen élelmiszerbolt.) Az átlagos élelmiszerboltban egyedül a húst igyekszem elkerülni, szívesebben megyek henteshez. De mindent mást megveszek ott egyszerre.
2014. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Diót csak piacon veszek (vagy háztól). Szezonális gyümölcsöket is nagyrészt (eper, meggy, málna, cseresznye, barack), de azokat nem kizárólag. Emiatt tavasszal, nyáron jóval többször is megyek mint így télen.

Illetve a piac épületében van egy viszonylag olcsó bolt ahol xilitet, mandulalisztet meg hasonlókat lehet venni. (3. kerület Kórház utca)

2014. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegedcity.

Olyan nincs, amit soha nem vennék meg boltban, mert a szükség nagy úr, de ha van választási lehetőségem piacolok. Vagy olcsóbb vagy egy árban vannak a boltival, akkor meg támogassuk a helyi termelőket :) (Meseszép spárgát pl. feleannyiért szereztem, mint ahogy a multiban árulták a kissé fonnyadtat.) Az is segít, hogy betéve tudom kitől mit érdemes venni. Szóval a hús, tojás, méz, zöldségek, gyümölcsök, gombák, olajos magvak, aszalt gyümölcsök szinte mindig a piacról jönnek. Esetenként a sajt és a joghurt, illetve a fűszerek egy része is.

A Bödön piacon (kézműves-háztáji) is elő szoktam fordulni, ott általában kenyérre való kencéket szoktam vadászni.

2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!