Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az egri Tescoból vásárolt már...

Az egri Tescoból vásárolt már valaki on-line? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az egriből, de rendszeresen vásárolok online tescoból. Szerintem a működésük független a kiszállító bolttól. Mi érdekel?
2014. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egri Tescoból nem lehet online rendelni. Sőt, Egerbe sem lehet rendelni online.


Jelenleg tudtommal Budapestre és vonzáskörzetébe, valamint Szegedre és környékére lehet rendelni online.

2014. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van 2-es, megpróbáltam regisztrálni, de nem lehet Heves megyét kiválasztani.

Egyébként 1-es, az érdekelt volna, hogy a friss áruk, illetve a gyorsan romló áruk milyen minőségben kerülnek kiszállításra. Tehár például, ha tejet rendelsz, akkor olyan szállítanak, aminek másnap lejár a szavatossága, vagy olyat, ami még egy hétig szavatos. Vagy a hús esetében olyat szállítanak, ami szemmel láthatóan friss, vagy ami kezd "zöldülni", vagy csirkehús estén, amire rá van szikkadva a bőr, stb.

2014. ápr. 30. 09:10
 4/7 A kérdező kommentje:
*Tehát például, ha tejet rendelsz, akkor olyat szállítanak...
2014. ápr. 30. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az online rendelés esetén SOHA nem szállítanak ki olyan dátumot, ami másnap lejár. Ha jól dereng minimum 3 nap szavidőset szállítanak ki frissáru esetén.


A húst, a zöldséget, stb... pedig az eladótérből szedik össze, tehát az elviekben mindig friss. "Zöldet" biztosan nem kapsz majd.


Én szoktam rendelni, hűtőkocsiba hoznak ki mindent, behozzák a lakásba is ha kell, nem volt gondom semmivel sem.

2014. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Most már egyre jobban bánt, hogy Egerben nincs lehetőség online vásárlásra :((

2014. ápr. 30. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ezt a szolgáltatásukat. Sokszor rendelek tőlük. Húst eddig csak 1x, de kifogástalan volt. Tejterméket szoktam sokat, sokfélét, a szavatossággal se volt még gond sosem. (1.)
2014. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!