Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy érhetem el, hogy kapjak...

Hogy érhetem el, hogy kapjak reklámújságokat?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha kapnék a postaládámba papír alapú reklámújságot. Tudok valahogy ilyeneket igényelni?

ma 04:51
 1/4 anonim válasza:
Elviheted az enyémet.
ma 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy miért nem kapsz, illetve hogy milyeneket szeretnél, valamint hogy hol élsz.


Csak azért mondom, mert:


1: Nem minden településen van szórólapterjesztés. Kistelepüléseken, illetve városoktól távolabb sokszor semmi nincs. Városok egyes külterületi részein sincs terjesztés.


2: Van, hogy egy adott ingatlannak nincs önálló - jól elhelyezett - postaládája, amibe elhelyeznék.


3: Több üzletlánc már egyáltalán nem készít lakossági terjesztésre szórólapot.


4: Nincs szórólapkihordó, aki vállalja. (Nem egy nagy pénzkereset már.)


Meg kellene nézni, hogy a lakókörnyezetedben más kap-e ilyesmit, vagy csak te maradsz ki. Vagy egyáltalán a településeteken van-e terjesztés. Vagy bizonyos prospektusokat kapsz, de te másmilyet szeretnél?

ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van már szerintem. Szerencsére.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk se terjesztenek már semmit, csak az üzletben vannak kitéve, onnan veheted el.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!