Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megéri a Lidl Plus-t használni?

Megéri a Lidl Plus-t használni?

Figyelt kérdés
júl. 21. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg.
júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Meg
júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen
júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mad Max2 ***** válasza:
42%
Igen
júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
De
júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Vannak olyan akciók amiket csak azzal lehet igénybe venni, én csak ehhez használom. Az összes többi, néha egy-egy kupon egy csokira vagy bármire szerintem hülyeség, ezért nem veszem elő a zsebemből a telefont.
júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
na, nincs itt szegénység, nem kell a kedvezmény, mert meg kell hozzá mozdítani a kezét
júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem arról van szó, hogy meg kell mozdítani a kezet hanem arról, hogy az állat módjára kasszázó pénztárosok mellett még azzal vacakoljál, hogy a telefonoddal babrálsz mikor arra is alig van hely meg idő, hogy normálisan elpakold a cuccod a telefonod elővétele babrálása és eltevése nélkül. Velem előfordult egy ilyen helyzetben, hogy elejtettem a telefont, nem éri meg az összetört kijelző egy csokikuponért cserébe!
júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Még persze,elég sok kupont kapsz plusz bizonyos összeg után ajándék, ingyenes terméket kapsz.

De legutóbb volt hogy 2000 Ft költés felett péksüteményt is kaptál ingyen.

júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Meg nem gazdagodsz tőle, de egy kicsit azért tudsz spórolni.
júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!