Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Teszel bejelentést , ha...

Teszel bejelentést , ha visszaélést tapasztalsz a hatósági áras termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nálatok lehet venni hatósági áras termékeket ? Cukor a mi kis városunkban 500 forint, de van ahol 800,trüköznek vele mindenütt! Nincs kiírva az ára , se a polcra se a csomagolására! Van értelme bejelenteni ezeket a visszaéléseket ?

2022. nov. 7. 09:12
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
71%
Szaladok, rohanok.
2022. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha lenne rá időm simán foglalkoznék ilyenekkel.

Hajrá

2022. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Én mondjuk nagyobb városban lakom. Van ezer bolt, van választék, nincs hiány semmiből sem.

De nem szoktam sose jelentgetni egyébként sem.

2022. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Ahol drágábban teszik kina cukrot, ott legalább lehet venni.

Ahol betartják a hatósági árakat, ott mindenből hiány van.

2022. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Egyébként sem értek egyet azzal, hogy a kormány más f*szával veri a csalánt, szóval én nem nehezítem mások dolgát.

2022. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2022. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Én szívből gyűlölöm az olyanokat, akik a (fel)jelentgetnek. Meg kellene érteni, hogy a boltos előtt két lehetőség áll:

– ő fizet neked azért, hogy megvehesd (többe kerül neki, mint, amennyiért adhatja;

– trükközik.

Harmadik az, hogy egyáltalán nem tartja azt a terméket.

2022. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Inkább fizetek érte többet, de akkor legyen mindig elérhető a termék.
2022. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Tejet már hetek óta nem látok hatóságit, rohadt jól működik ez az árstopos rendszer...
2022. nov. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Hát akkor én vagyok a kivétel, de ezt bejelenteném. Alapból nem szoktam jelentgetni, de az én bőrömre senki ne nyerészkedjen. Valószínűleg még a jelen gazdasági helyzetben, árstop mellett is rosszabbul megy nekem, mint az üzletláncok vezetőinek. Úgyhogy majd ha a sok munka közepette lesz időm, akkor megsajnálom szegényeket, hogy mennyit buknak a tejen.
2022. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!