Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vajon mi az oka hogy a Tesco...

Vajon mi az oka hogy a Tesco folyamatosan csökkenti a hipermarketei kínálatát addig a Spar és az Auchan hipermarketjeiben ilyen nem tapasztalható?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Régi a cikk, de kb. ezért.

A valóság meg az, hogy azt hiszik ha úgy próbálják meg üzemeltetni a boltokat mint ahogy az Aldi meg a Lidl teszi akkor több vásárló betér hozzájuk mint az említett két boltba. Hát... szerintem tévednek.

2022. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rossz irány ez, mert ha az ember egy nagy áruházba megy, ott pont azt akarja kapni, hogy órákat nézelődhessen és válogathasson a termékek közt. Kisebb területű üzletnek ott az Aldi, Lidl. Semmi értelme, hogy a Tesconan az áruház egy részét már leválasztják és üresen áll egy nagy terület... Egyre kevésbé van kedvem odajárni, pedig régen szerettem. Mostmár inkább az Auchanba megyek, ha hipermarketről van szó.
2022. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A pláza Stop betett a Tesconak sok esetben,pl Székesfehérváron is ki akart menni a média markt a nagy Tescóba,de ügye nem mehet... Az Auchan meg hová szűkülne? Van 26 boltjuk az országban ... Ha azt is össze szűkítené,nem lenne bevétel neki
2022. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!