Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehet Budapesten nyers datolyá...

Lehet Budapesten nyers datolyát kapni valahol?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud ajánlani egy ilyen helyet akkor annak nagyon örülnék. Tehát a friss, nyers datolyáról van szó, mint gyümölcs (amivel semmi nem történt, nem aszalták) - tudom, hogy friss datolya néven árulnak olyat is ami már messze van a frisstől.


Tehát ilyen: [link]



2021. febr. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Még sosem láttam se itthon, se arab bevándorlókban gazdagabb nyugati országokban sem. Marha drága lenne, mivel repülővel kellene hozatni.


Medjoolnál jobbra szerintem ne számíts.

2021. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még azt próbálhatnád meg, hogy Magyarországon élő araboknak szóló Facebook-csoportokba posztolsz, amikor szezonja van, hogy épp jön-e valaki, aki hozna neked.


Persze idén az is erősen off.

2021. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!


1. kb. 2 éve hamburgban egy arab kisboltban vettem nyers datolyát, ott ettem először és nagyon bejött. Nem volt különösebben drága, kb. mint bármelyik másik egzotikusabb gyümölcs, 1500 körül volt kilója. Viszonylag sokat vettem és kb. 1 hétig ettem, semmi baja nem volt jól bírta leszedve. Őszintén nem is értem, hogy miért nem árulják szinte sehol.


2. ez egy jó ötlet, érdemes megpróbálni ha máshol nem találok.

2021. febr. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!