Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a Lidl-ben az árcímke az áru felett, míg az Aldiban az áru alatt van?

Figyelt kérdés
Én többnyire a Lidl-ben szoktam vásárolni, így azt szoktam meg, hogy az árcímke felül van, így amikor nagy ritkán Aldiba megyek, ott mindig összekeverem az árakat.

2020. jún. 22. 12:10
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
100%
De azzal a különbséggel, hogy mivel főleg Aldiba és Sparba járok, nekem a Lidl-ös elrendezés a szokatlan. Barátnőmmel számtalan vidám pillanatot szereztek már ezek a párosítások, különösen a ruhák terén, amikor tudod, hogy az egy rugalmas kerti öntözőcső, de csak úgy néz ki, mint egy jóganadrág :D
2020. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, sose tünt még fel
2020. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Rá van írva, hogy mi minek az ára, nehogy már beledögölj abba, hogy pár szót el kell olvasni.
2020. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is fura, amikor felül van kiírva, mert leginkább olyan helyekre járok, ahol alul.

Meglepődök egy-két áron, aztán látom, hogy az nem arra vonatkozik, hanem máshol kell néznem :)

2020. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar.

Rá van írva a termék neve is, így abszolút egyértelmű.

2020. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Hülyét szoktam kapni tőle, mivel évekig voltam árufeltöltő, és megszoktam, hogy a polccímke a termék helye alatt, baloldalon található. Nyilván nem fogok eret vágni, de azért kellemetlen tud lenni.
2020. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!