Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lesz ettől bajom, ha csak...

Lesz ettől bajom, ha csak ilyeneket eszek?

Figyelt kérdés
Chips,kóla,ropi,csokoládé,és mindenféle édesség.
2019. márc. 12. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert anyukádék úgysem engedik. A közös étkezéseknél rendesen fogsz enni!
2019. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen, biztosan lesz...

Csak az a kérdés, hogy már néhány hónap után, vagy csak 10 év múlva.


Én 2-3 éve kezdtem el ilyen termékeket nagy mértékben fogyasztani -előtte semmi hasonlót SOHA nem próbáltam- és sajnos azóta is rájuk vagyok függve... Nekem egyelőre semmi bajom nem lett, a súlyom sem változott.

175 cm vagyok és 68 kg. (Férfi)


De mondjuk én a rendkívül egészségtelen táplálkozás mellett eszek gyümölcsöt (persze az is tartalmaz cukrot, de legalább vitaminokat is), zöldséget és normális ételeket is... Meg napi 40 kilómétert tekerek minimum és ezen kívül is van egy minimális edzéstervem. Szóval nem teljesen a kérdésben megfogalmazott állapot áll fenn.


Olyan napi 2-3 tábla csokit megeszek, s 1 csomag csipszet... Legalább 450 gramm müller grízpudingot és/vagy danette pudingból egy négyes packot. Reggelente péksüteményeket, van hogy egy kilót egyszerre. És ezt mindenap. kólát, vagy ilyen viszonylag szintén cukros ice teákat 2-3 naponta iszom, de akkor 2 litert.


Meg egy csomó starbucks és mekis kávét is iszom.


Szóval nálam EDDIG nem voltak negatív hatásai ennek az életmódnak, de orvosi tény, hogy előbb vagy utóbb lesznek.

2019. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Lesz, amikor apád beveri az ostoba fejedet.
2019. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gyakran és mennyit eszel ezekből.
2019. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Ti honnan veszitek, hogy a szüleit érdeklik? Szerintem nem nagyon. Sok ilyet láttam már
2019. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Honnan szeditek, hogy gyerek?!
2019. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyelőre semmi, csak aztán győzd fizetni a sok különféle gyógyszert amit majd szedned kell az eü bajaidra úgy kb. 10-15 év ilyen életmód után :)
2019. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!