Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kávékülönlegéssegeket...

Milyen kávékülönlegéssegeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Idén lesz, hogy három éve együtt vagyok a párommal és szeretném meglepni valami különlegességgel. Hatalmas kávé rajongó, de nekem hiába próbálja megtanítani a praktikáit, én csak iszom a lötyit, nem elemzem.

Szemes kávét vesz mindig, árát nem tudom, szóval az most nem számít, csak különleges legyen. Amit sokat ittam már vele, egy kicsit savanykásabb ízű, nem túl sötét színű, ha jól emlékszem papagájos csomagja van.

Nem vagyok rossz barátnő, aki nem figyel, csak mivel nem élünk együtt, így nem tudom kinyomozni az ilyeneket. Ha tudtok helyet ahonnan rendelhetnék, azt is megköszönném. Nem gond ha külföldről kell rendelni se, csak szállítsanak az országba.


2018. nov. 2. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Frei Café szerintem megér egy próbát. tudom, hogy vannak teakülönlegességeik, biztos kávéjuk is van
2018. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Frei kávézóba, ha meghívod a párod -ahogy az egyes is javasolja-, avval csak nyerni fogtok. Tágul a te látóköröd is kávéügyben, valamint jó kis társas élmény beülni. Személyes kedvencem a tibeti kávéjuk.


Amit még javaslok: a vietnámi kávéfőző (gravitációsan csöpög át rajta a víz) kipróbálása. Hosszú évtizedek tapasztalata alapján mondom, hogy eme főzési eljárás nagyon harmonikus aromákat eredményez. (Persze az őrölt kávé minősége is fontos, nem csak a főzési mód.)

2018. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Frei kávézóban lehet venni vagy inni dohányos kávét. Én szkeptikus voltam, de tényleg nagyon különleges.
2018. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki hatalmas kávé rajongó, az egészen biztos nem a Frei cafében akar kávézni.
2018. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!