Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden milyen gyorséttermek...

Szegeden milyen gyorséttermek vannak?

Figyelt kérdés

Mc'Donaldshoz és Burger Kinghez hasonlókra gondolok.

Valamint merrefelé található :D


+még 1 kérdés.

Budapesten, a Camponaban van olyan, h Cukorfalat Édesség, ahol gyümölcsökre csokiszószt öntenek, és a gyümölcsök pálcikákon vannak.

Ehhez hasonló hely van Szegeden? Mert nekem ez Budapesten nagyon megtetszett =)


Köszi a válaszokat előre! :)


2010. jún. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...az oskola utcában van egy remek kis hamburgerező 600FT-ból már tudsz venni olyan hambit, ami akkora mint egy ház:)de komolyan alig lehet megenni, előtted készítik el és valami MENNYEI!:)

A másik az Aradi-téren van egy kis bódéban, tudom elsőre nem hangzik valami bizalomgerjesztőnek, én is így voltam vele egészen addig amíg meg nem kóstoltam a hambijukat!:)

Van egy olyan menü, hogy "jobb együtt menü" ez 600 Ft-ban kerül kb és adnak hozzá egy óriási hamburgert+egy nagy üdítőt (cola, gyömbér)!:)Ki ne hagyd!:)

Van még a Boci tejivó (olcsó, és finom kaják)

Illetve a plázába is elmehetsz kínait enni ha van kedved!:)

2010. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. jún. 19. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Még létezik az oskola utcai hamburgeres és a Boci? :) 10 éve nem élek Szegeden, de még emlékszem.. és legközelebb beugrom egy hamburgerért.


Szóval köszi, nekem is hasznos volt :)

2010. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek: Szívesen!:)
2010. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!