Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Koktélkészítéshez hol tudok...

Koktélkészítéshez hol tudok beszerezni eszközöket?

Figyelt kérdés

Koktélokat szeretnék készíteni (vendégeknek, családnak stb) és nem tudom hol lehetne eszközöket venni és mennyiért. Séker, keverőpohár, bárszűrő, bárkanál, jégkanál stb. ilyeneket hol lehet beszerezni? drágák? megéri beszerezni vagy vannak egyéb konyhai eszközök amik ezeket tudnák helyettesíteni?

És még egy kérdés, ha nem gond. Discokban és egyéb helyeken ahol van koktélkészítés azt csak mellékállásban ajánlott? Szal csak ha azt csinálom nem igazán élnék meg belőle?


2008. okt. 31. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
és még vmi: Vannak olyan koktélok amikhez a gyümölcsöket össze kell mixelni, de nekem nincs mixelőm és feleslegesen venni nem akarok. Hogyan tudnám ezt egyszerűbben megoldani??
2008. okt. 31. 22:09
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Érdeklődj egy bárban, hogy honnan szerzik:) Egyébként szerintem a helytől függ, hogy meg tudsz-e élni belőle.
2008. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egy alap séker cucc nemdrága amiben nincs benne minden igaz de az alapvető igen és pár ezresért már beszerezhető.(bár ezek tényleg csak alap cuccok)
2008. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!